Pozrite si naše projekty

KOCKA a KOCKA mini

Obchodné centrum KOCKA

KOCKA je vlajkovou loďou spoločnosti M-MARKET.

Cieľom projektu je vytvoriť v menších mestách a v obytných štvrtiach väčších miest nákupné strediská, v ktorých majú zastúpenie všetky užitočné služby pre obyvateľov. A to od potravín až po služby ako lekáreň či pošta. Obyvateľom ponúkame možnosť nákupu v moderne zrekonštruovaných objektoch s charakteristickým dizajnom priamo pri dome.

Všetky „KOCKY“  majú charakteristický, jednotný dizajn a stavebný charakter. Premiérovou realizáciou projektu KOCKA bolo obchodné centrum na Lichnerovej ulici v Senci v roku 2012. Odvtedy sa projekt rozšíril do mnohých regiónov Slovenska. 

Všetky „KOCKY“ budú mať jednotný dizajn a stavebný charakter. Reálny obraz poskytol pilotný projekt v Senci na Lichnerovej ulici. V súčasnosti už stoja na Slovensku hotové KOCKY v Senci, vo Zvolene, v Turčianskych Tepliciach, vo Veľkom Krtíši, v Modre, v Martine, v Rožňave, v Bánovciach nad Bebravou, Prešove a v Starej Ľubovni. Do piatich rokov by sa malo na Slovensku objaviť 12 budov tohto charakteru.

Všetky obchodné centrá Kocka

Obchodné centrum KOCKA mini

Nový koncept okrem charakteristických prvkov brandingu nesie aj nový prívlastok "mini"

Centrom KOCKA mini poukazujeme, že i na priestorovo menšej dispozícii je možné vytvoriť príjemné a moderné nákupné prostredie. Funkčnosť tohto mini konceptu sme si potvrdili už v Prešove, Partizánskom aj Lučenci.

V priebehu jedenástich rokov by sa na Slovensku malo otvoriť ďalších 13 obchodných centier KOCKA mini mestách: Dobšiná, Pezinok, Lučenec, Tornaľa, Rimavská Sobota, Banská Štiavnica, Partizánske, Rožňava, Veľký Krtíš a Nová Baňa.

Pri nosnom projekte KOCKA spoločnosť každým rokom postupne inovuje aj zvyšné objekty, ktoré uvádza do prevádzky vo vyššom štandarde s použitím kvalitných materiálov. Svojim nájomníkom tak ponúka prevádzky v moderných priestoroch.