Pozrite si naše priestory

Nehnuteľnosti

Zvolen

Pražská 1388, s. č. 1388

Podlahová plocha
2 572 m2
Zastavaná plocha
1 612 m2

Ak máte záujem o prenájom, alebo informácie o tejto nehnuteľnosti stačí vyplniť náš krátky formulár a my Vám do 24 hodín odpovieme.

Napíšte nám
Alebo nám zavolajte
Prenajaté

Informácie o nehnuteľnosti

Pre viac informácii o projekte KOCKA kliknite sem.

Objekt pripomína presklemý kubusu. Fasáda využíva kombináciu niekoľkých materiálov – kov, sklo, omietka a farebné obkladové dosky Fundermax. Jedná sa o samostatne stojaci 2 poschodový montovaný objekt bez podpivničenia. Objekt je železobetónový skelet 6,0 x 6,0 m s nosnými železobetónovými stropnými panelmi, s predsadeným obvodovým plášťom. Konštrukčná výška je cca 4,20 m. Presklená fasáda kryje schodiskový priestor s novo - navrhovaným preskleným výťahom do 2.NP na juhovýchodnej strane objektu. Priestor schodiska zdobí a spríjemňuje dekorácia lanového systému z prízemia do 2.NP s popínavou zeleňou z interiérovej strany presklenej fasády. Fasáda prízemia je tvorená kombináciou zasklených stien a zateplenou fasádou s omietkou, zo severnej strany i panely z ťahokovu s popínavou zeleňou. Fasáda celého 2.NP je zateplená a obložená prevetrávaným obkladom FUNDERMAX. Z boku je pri ukončení presklenej fasády po celej výške objektu ukotvený pás slúžiaci na logá jednotlivých nájomníkov. Farebnosť fasády a nových prvkov fasády vychádza z navrhovaného farebného riešenia. Nad vstupom v presklenej fasáde je predsadený pás obkladu, ktorý zvýrazňuje vstup vo forme menšej markízy. Rekonštrukciu sa riešil aj bezbariérový prístup do objektu pomocou vonkajších rámp popri fasáde objektu. Rekonštrukciou nedošlo k zmene výrazu architektúry ani k zmene výškových pomerov objektu.

Všetky prenajímateľné priestory a ich zázemia majú znížený hladký sádrokartónový podhľad a nové nášľapné vrstvy podlahy - keramickú dlažbu. Hygienické zariadenia majú nové obklady a novú sanitu.

Objekt sa nachádza v okrajovej časti sídliska „Západ“, len 150 m od obchvatu ZV - Banská Bystrica. Jeho lokalizácia zaručuje komfort pre 11 072 obyvateľov sídliska, ako aj pre ostatných obyvateľov mesta (ZV – 42 102 obyvateľov).

Návštevníci tu nájdu potraviny, lekáreň, poštu, kvetinárstvo, kaviareň či predajňu obuvi a textilu.

Budova je momentálne plne obsadená.