Pozrite si naše priestory

Nehnuteľnosti

Rimavská Sobota

Bodona, s. č. 1803

Podlahová plocha
4 136 m2
Zastavaná plocha
4 534 m2

Ak máte záujem o prenájom, alebo informácie o tejto nehnuteľnosti stačí vyplniť náš krátky formulár a my Vám do 24 hodín odpovieme.

Napíšte nám
Alebo nám zavolajte
Na prenájom

Informácie o nehnuteľnosti

Jedná sa o montovaný železobetónový skelet s dvomi nadzemnými podlažiami s plochou strechou. Stavba je osadená na železobetónových základových pätkách a základových železobetónových pásoch, nosnú konštrukciu tvorí montovaný železobetónový skelet konštrukčnej sústavy S.1.2 s železobetónovými stropnými doskami. Stavba je zastrešená dvojplášťovou plochou strechou s krytinou z ťažkých natavovaných živičných pásov. Obvodový plášť je vyhotovený z plynosilikátových dielcov. Povrchové úpravy sú z časti keramický obklad a z časti nástrek na báze umelých hmôt.

Objekt sa nachádza priamo na najväčšom sídlisku Západ s počtom obyvateľov 7 000 - čo je viac ako 30% z celkového počtu obyvateľov Rimavskej Soboty. Objekt bude centrom služieb a obchodov pre sídlisko ako aj pre samotné mesto. Celková plocha objektu (2 podlažia) je 4 552,15 m2 z čoho prenajímateľná plocha tvorí 74 % t.j. 3 365 m2. Priestory okrem potravín CBA sú variabilné a prispôsobiteľné požiadavkám potenciálnych partnerov. Momentálny návrh zahŕňa 16 priestorov + potraviny. Termín zahájenia výstavby - rok 2018. Práce na rekonštrukcii objektu budú trvať približne 6 mesiacov. V prípade záujmu o prenájom obchodných priestorov nás neváhajte kontaktovať. 

Objekt bol daný do užívania v roku 1991.

Po rekonštrukcii:

Obchodné centrum KOCKA
Cieľom projektu je vytvoriť jedinečné lokálne centrum základných služieb pre obyvateľov menších miest a pre sídliská stredných miest. Myšlienkou projektu je sústrediť základné služby pre obyvateľstvo do jedného objektu s charakteristickým moderným dizajnom v mestách a lokalitách, kde nie sú zastúpené „veľké“ obchodné centrá a ponúknuť tak obyvateľstvu možnosť nákupu priamo v bydlisku.