Pozrite si naše priestory

Nehnuteľnosti

Modra

Dukelská 40, s. č. 940

Podlahová plocha
2 261 m2
Zastavaná plocha
2 513 m2

Ak máte záujem o prenájom, alebo informácie o tejto nehnuteľnosti stačí vyplniť náš krátky formulár a my Vám do 24 hodín odpovieme.

Napíšte nám
Alebo nám zavolajte
Na prenájom

Informácie o nehnuteľnosti

 

Aktuálna voľná podlahová plocha:

- 2. NP: 73,30 m2

 

Nehnuteľnosť sa nachádza v užšom centre mesta Modra, v obchodno + obytnej časti mesta, v atraktívnej lokalite na rohu Dukelskej a Vajanského ulici na juhovýchodnom okraji sídliska Modra-Stred. Objekt je montovaný železobetónový skelet s dvomi nadzemnými podlažiami a čiastocným podpivničením, zastrešená plochou strechou. Stavba slúži výlučne prevádzkovým účelom, v objekte sú zriadené predajné priestory a priestory občianskej vybavenosti a služieb.

Zrekonštruovaná budova mala otvorenie 9. septembra 2014. Výrazná časť konštrukcie je riešená v skle, na poschodí je priestor, ktorý ponúka priehľad a výhľady z vyššej perspektívy do okolia. Na poschodí sa nachádza sedem prenajímateľných priestorov. Tieto prevádzky sú prístupné návšteníkom hlavným trojramenným schodiskom s preskleným výťahom s bezbariérovým prístupom. Na prízemí sú 4 prenajímateľné priestory so vstupmi z hlavnej uličnej fasády. Objekt slúži obyvateľom mesta Modra ale aj občanom priľahlých oblastí.

Objekt bol daný do užívania v roku 1974.