Pozrite si naše priestory

Nehnuteľnosti

Martin

M. R. Štefánika 27, s. č. 4943

Podlahová plocha
2 927 m2
Zastavaná plocha
1 662 m2

Ak máte záujem o prenájom, alebo informácie o tejto nehnuteľnosti stačí vyplniť náš krátky formulár a my Vám do 24 hodín odpovieme.

Napíšte nám
Alebo nám zavolajte
Na prenájom

Informácie o nehnuteľnosti

 

Aktuálna voľná podlahová plocha:

- 1. NP: 35,98 m2

- 1. NP: 181,70 m2

Obchodné centrum KOCKA na ulici M. R. Štefánika v Martine je zrekonštruovaný objekt. Ide o dvojpodlažnú budovu so suterénom, kde sa nachádzajú priestory predajne potravín CBA a iné obchodné priestory. Rekonštrukciou existujúceho objektu sa zabezpečilo užívanie stavby vo vyššom štandarde. Nachádza sa tu aj parkovisko pre zákazníkov. Z hlavného parkoviska je vybudovaný aj bezbariérový prístup pre návštevníkov s obmedzenou schopnosťou pohybu. Pôvodný členitý tvar objektu sa zachoval. Fasáda objektu je však zrekonštruovaná a to v rovnakom dizajne ako ostatné už realizované obchodné centrá KOCKA v ďalších Slovenských mestách.

Druhé podlažie je zvýraznené obkladovými doskami. Momentálne sa tu nachádza jeden veľkopriestor, ktorý je prístupný dvojramenným preskleným schodiskom a výťahom. Na prízemí sa okrem predajne potravín nachádza niekoľko ďalších obchodných priestorov. Niektoré sú prístupné z exteriéru alebo zo spoločnej vstupnej haly. V suteréne sa nachádza ešte jeden priestor, ktorý má vstup zo strany ulice E. B. Lukáča. Okrem toho sa tu nachádzajú skladové priestory, hygienické zázemie so šatňami pre zamestnancov predajne potravín a technické zázemie objektu ako kotolňa, strojovňa chladenia a iné.